תיירות בישראל
דף הבית
»
מרכז המבקרים של שטראוס

מרכז המבקרים של שטראוס

חברות רבות פתחו מרכז מבקרים על מנת להציג את "מרכולתם", לפתוח לציבור את תהליך הכנת המוצרים וכמובן ליצור מאגר קונים נאמנים למוצריהם.

   

כמו לחברות רבות גם לחברת שטראוס מרכז מבקשים משלה. המרכז ממוקם בפאתי כרמיאל. המרכז נמצא במקום מקורה וסגור ומתאים לביקורים הן בחורף והן בקיץ. רוב הביקורים מתבצעים בתקופת החופשות של הילדים מאחר וזו חוויה לא קטנה לבקר במרכז שכזה. במפעל שטראוס מייצרים מוצרי חלב למיניהם.

איך מגיעים?

על כביש 85 ( כביש עכו-צפת) בין צומת אחיהוד לכרמיאל באזור התעשייה בר-לב.

על מרכז המבקרים עצמו

הסיור במרכז המבקרים מתחיל באזור חומרי הגלם ששם מקבלים הסבר על סוגי החומרים, מאין הגיעו ולמה הם משמשים. בשלב הבא עוברים לאזור פס הייצור הממוחשב שבו כל המוצרים מטופלים ללא מגע יד אדם (הכל רובוטיקה). לאחר מכן מגיעים לאגף אריזת החומרים.

תוך כדי הסיור תוכלו לצפות בחזיון אור קולי המסביר את כל תהליכי הייצור משלב חומרי הגלם ועד המוצר הסופי. כמו כן תוכלו להשתתף בחידונים אינטראקטיביים ובעיקר בטעימות ממיטב מוצרי החברה.

לסיור עלות מזערית ובהתחשב בארוחת הבוקר המפנקת שמקבלים הרי שבעצם אין כאן כל עלות.

לציין כי ברוב מרכזי המבקרים של החברות השונות אין כל עלות כספית או שהעלות היא שולית ביותר. סיור נע בדרך כלל ברוב מרכזי המבקרים בין שעה לשעה וחצי.

מרכזים נוספים בישראל

גם לחברות ממשלתיות מרכזי מבקרים משלהם כמו של דואר ישראל למשל, או חברת החשמל שהביקור שם יכול להשתלב במסגרת טיולי בתי ספר או טיולי גמלאים שתופסים לאחרונה תאוצה לא מעטה.

ניתן לאתר ולמצוא מרכזי מבקרים בהתאם לקטגוריות שונות. נושאי חקלאות למשל, גידולים וטבע, מוזיאון המרצפן או מרכזי מבקשים של יקבים וברובם ניתן לצפות בסרט המסביר את תהליכי הייצור של אותו המפעל.

ברוב מרכזי המבקרים ניתן אף לרכוש את המוצרים בחנות המפעל המקומית ושם לבטח המוצרים טריים וכנראה אף זולים יותר מהמחירים בחנויות.

לסיכום, הביקור במרכזי מבקרים הוא חוויה לא קטנה וכדאי לנצלה.

ספר עלינו לחבריך!
מפת אתר © 2007-2021 כל הזכויות שמורות Trip תיירות.