לימודי קונדיטוריה ומגדנאות - קורס קונדיטורים סוג 01

תוכן [ הסתר ]

קורס קונדיטורים ובעברית: קורס מגדנאות, זהו קורס המכשיר סטודנטים להתמחות באומנות המנות האחרונות והקינוחים. קורס קונדיטורים מפגיש את הסטודנט עם עולם העוגות, המוס, הבצק, השוקולד, הגלידה והקרמים ועוד נושאים מתוקים שכאלה. הקורס מכשיר את הסטודנטים לעבודה במגוון מקומות בענף הבישול והטבחות כגון עבודה במסעדות, קונדיטוריות, בתי מלון, בתי הארחה, אולמות אירועים וכו'.

תנאי קבלה

תנאי הקבלה הבסיסיים הם כי הסטודנט יהיה בן 20 או מעל גיל 20, אך לא פחות. בנוסף על הסטודנט המועמד לעבור ראיון אישי. אולם קיימים עוד תנאי קבלה לקורס קונדיטורים המשתנים מבית ספר לבית ספר, חלק מבתי הספר דורשים 10 שנות לימוד וחלקם דורשים 12 שנות לימוד. חלקם דורשים ידיעת השפה האנגלית או לפחות אנגלית בסיסית. ויש לפחות בית ספר מוכר אחד הדורש לעבור מבחנים במקצועות העברית, מתמטיקה, אנגלית ואף גרפיקה.

גם העוסקים בעינייני בישול כגון טבחים יכולים להכנס לקורס בקלות יחסית אם רק יוכיחו שיש להם ניסיון מעשי בתחום.

נושאי הלימוד

נושאי הלימוד בקורס קונדיטורים סוג 01 הינם מגוונים ומקנים לסטודנטים הכשרה מעשית ועיונית מקיפה בנושא המגדנאות. בין הנושאים הנלמדים: תורת האירוח, חומרי גלם, ציוד ומכשירים, תזונה, בצקים, שוקולדים, עוגות, פטיפורים, טורטים, מרציפן וסוכר, רזיי האפייה כולל אפיית לחמים ומגוון רחב של קינוחים מסגנונות מטבח שונים ומגוונים. כמו כן, רוכש הסטודנט ידע וניסיון באיתור המנות, ציור וגרפיקה הקשורים קשר הדוק לעולם האסטטי של הקינוחים. בנוסף בתי ספר רבים מספקים מפגשי העשרה עם קונדיטורים בעלי שם, ומספקים סיורים מקצועיים כמו גם, מפגש עם יסודות הניהול, התקשורת הבינאישית והתזונה.

משך לימודי קורס קונדיטורים סוג 01

בתי הספר המוכרים בארץ מציעים קורס קונדיטורים מקצועי שאורכו הוא שמונה חודשים, הן לימודי ערב והן לימודי בוקר. הקורס כולל חלק גדול מעשי ובסופו סטאג'. על פי רוב הסטאג' הוא חלק אינטגרלי ממשך הלימודים.

סיום הקורס

סיום הקורס בהצלחה מותנה, כאמור, במעבר של סטאג' מעשי במקומות אליהם נשלחים הסטודנטים מטעם בית הספר. כמו גם במעבר בהצלחה של מבחן הסמכה מטעם משרד התמ"ת או מטעם משרד העבודה. סטודנטים המעוניינים להעמיק את הידע שלהם ולהתמקצע יכולים להמשיך לקורס קונדיטור מתקדם.

נושאים חשובים


אטרקציות באילת

אין כל כך הרבה טעם לנסוע כל כך רחוק רק כדי לעבור את אותן חוויות מוכרות ושגרתיות שיש לנו ליד הבית. הנה מספר אטרקציות באילת מוצלחות במיוחד שייחודיות לאי

לקריאה נוספת

אכסניות באילת

מדריך אכסניות באילת זה יעזור לכם אם אתם מחפשים מקום זול לישון בו באילת. אם אתם מחפשים משהו יותר ברמה.

לקריאה נוספת

מסיבות באילת

אז הגעתם לאילת ואתם מחפשים לעשות יום כיף עם מסיבות באילת בהן תבלו את כל הלילה? אספנו עבורכם את המסיבות החמות ביותר.

לקריאה נוספת

ריף הדולפינים באילת

ריף הדולפינים באילת הינו אתר אקולוגי ייחודי מסוגו בארץ ובעולם. בחוף ים קסום ניתן לפגוש בקבוצת דולפינים מסוג "אף הבקבוק" המנהלת בחוף שגרת חיים.

לקריאה נוספת

הבהרה

המידע המופיע בדף זה הוא כללי בלבד, ואין בו בכדי להוות חוות דעת מוסמכת או ייעוץ מוסמך. אנו עושים ככל האפשר על מנת לשמור אותו מדוייק ומעודכן, אך בהחלט יתכנו כי חלק מן המידע לא יהיה עדכני או מדויק. על הקורא לפנות לקבלת חוות דעת או ייעוץ מקצועיים לפני כל שימוש במידע המופיע באתר זה. אין המידע מהווה תחליף לייעוץ מקצועי של איש מקצוע בעל הסמכה מתאימה. אין בעלי האתר והמחברים נושאים בכל אחריות מסוג כלשהו לכל נזק מכל סוג שהוא העשוי להגרם בעקבות שימוש במידע כלשהו המופיע באתר.

פורטל תיירות

כל הזכויות שמורות © 2013-2021

קישורים מהירים