הענף הקולינרי בישראל הולך ומתפתח מכל הבחינות. הציבור הולך כיום יותר מתמיד למסעדות ורואה בכך בילוי ובנוסף, קמים ומתבלטים יותר ויותר כשרונות ישראלים בתחום הקולינרי, כגון שפים ששמם יוצא גם מחוץ לגבולות המדינה הקטנה שלנו. זה נכון שישראל לא יכולה להתגאות באוכל אותנטי ייחודי (יסלח לי הפלאפל) מאחר שאך לא מזמן הגענו לישראל, מכל מיני מקומות בגולה, ומשם שאבנו את התפריטים שלנו. על אף כל זאת ישראל בהחלט יכולה להתגאות בהתפתחות הגדלה והולכת של עולם קולינרי ההפוך אותנו לאומה של איסטניסטים לעילא.

קיימים בתי ספר רבים המלמדים בישול וטבחות למגוון מטרות ובשלל רמות. כשמדובר על לימודי טבחות ובישול עבור ענף התיירות בתי הספר מציעים על פי רוב מסלולים דומים, המאפשרים קידום והתפתחות הן בעולם הקולינרי והן בעולם התיירות והשירות.

קיימים כיום בשוק הן קורסים לבישול, הן לימודי טבחות והן קורסים ממוקדים כגון בישול בריא ותזונה נכונה וכמו קורסי התמחות במגדנאות ובקונדיטוריה. חלקם מעניקים תעודת הסכמה המאפשרת התפתחות וקידום בענף וחלקם אינם מעניקים תעודות אך מספקים העשרה למעוניינים להתפתח בתחום באופן פרטי.

כאן תוכלו למצוא מידע שימושי למתעניינים בתחום הבישול והטבחות שיחשוף אתכם לעולם התוכן הזה ולאפשרויות הקידום בענף הבישול והטבחות והרי זהו תחום גדול ומרתק...

נושאים חשובים


אטרקציות באילת

אין כל כך הרבה טעם לנסוע כל כך רחוק רק כדי לעבור את אותן חוויות מוכרות ושגרתיות שיש לנו ליד הבית. הנה מספר אטרקציות באילת מוצלחות במיוחד שייחודיות לאי

לקריאה נוספת

אכסניות באילת

מדריך אכסניות באילת זה יעזור לכם אם אתם מחפשים מקום זול לישון בו באילת. אם אתם מחפשים משהו יותר ברמה.

לקריאה נוספת

מסיבות באילת

אז הגעתם לאילת ואתם מחפשים לעשות יום כיף עם מסיבות באילת בהן תבלו את כל הלילה? אספנו עבורכם את המסיבות החמות ביותר.

לקריאה נוספת

ריף הדולפינים באילת

ריף הדולפינים באילת הינו אתר אקולוגי ייחודי מסוגו בארץ ובעולם. בחוף ים קסום ניתן לפגוש בקבוצת דולפינים מסוג "אף הבקבוק" המנהלת בחוף שגרת חיים.

לקריאה נוספת

הבהרה

המידע המופיע בדף זה הוא כללי בלבד, ואין בו בכדי להוות חוות דעת מוסמכת או ייעוץ מוסמך. אנו עושים ככל האפשר על מנת לשמור אותו מדוייק ומעודכן, אך בהחלט יתכנו כי חלק מן המידע לא יהיה עדכני או מדויק. על הקורא לפנות לקבלת חוות דעת או ייעוץ מקצועיים לפני כל שימוש במידע המופיע באתר זה. אין המידע מהווה תחליף לייעוץ מקצועי של איש מקצוע בעל הסמכה מתאימה. אין בעלי האתר והמחברים נושאים בכל אחריות מסוג כלשהו לכל נזק מכל סוג שהוא העשוי להגרם בעקבות שימוש במידע כלשהו המופיע באתר.

פורטל תיירות

כל הזכויות שמורות © 2013-2022

קישורים מהירים