תיירות בישראל
דף הבית
»
ימי כיף למשפחות
»
ימי כיף לילדים - טיפים לבחירת מקום מוצלח

ימי כיף לילדים - טיפים לבחירת מקום מוצלח

את הצלחת יום הכיף אפשר יהיה לבחון בחיוכים המרוצים על פני הילדים. ילדים אינם משקרים או מעמידים פנים, הם יספרו לכם בדיוק מה הם חושבים על יום הכיף וכמה נהנו ממנו.

   

המיקום המתאים לאירוח ימי כיף לילדים מתבססת על שיקולים כמו בטיחות, נוחות הגישה, מזג האוויר והתאמת המקום לאופי האירוע.

ילדים נהנים מאוד מימי כיף המתקיימים תחת כיפת השמיים, הם נהנים להתרוצץ במדשאות, לקפוץ על המתקנים המתנפחים, לשחק על חוף הים ועוד. ימי כיף המתקיימים בגנים או פארקים מביאים עמם יתרון משמעותי, בחירת המיקום עונה על הציפיות של הילדים, אך יש לבחון האם היא עונה גם לצרכיהם.

דאגה לבטיחות הילדים במהלך ימי כיף

האחריות לשלום הילדים המשתתפים ביום הכיף מוטלת עליכם. על כן, אל תמהרו לבחור מיקום בו קשה יהיה להשגיח בו זמנית על כל הילדים. אם בכל זאת נבחר מיקום חיצוני לא מגודר, כדאי לבקש הורים נוספים להגיע אל המקום ולסייע בהשגחה על הילדים. ימי כיף בקרבת חופי ים, בריכות ושאר מאגרי מים מחייבים השגחה קפדנית מאוד על הילדים. אם האירוע מתקיים בשעות החשכה יש לתאם סידורי תאורה.

היכן כדאי לקיים את יום הכיף לילדים?

כל מתחם דשא חיצוני ומוצל יהיה אידאלי לאירוח ימי כיף לילדים עד גיל 10. הילדים נהנים מאוד לבלות תחת כיפת השמיים, הם זקוקים לאוויר צח. אם יש בקרבת ביתכם פארק רחב ידיים ניתן לבחון את קיום האירוע בפארק. הקפידו לסמן את מתחם האירוע והנחו את הילדים לא להתרחק ממנו. כמו כן, הימנעו מבחירת מיקום מרוחק אשר דורש סידורי הסעות מורכבים.

אירועי חורף או סתיו לא ניתן יהיה לקיים תחת כיפת השמיים, גשם ורוחות ישבשו את התכניות. ימי הולדת ושאר ימי כיף לילדים בחודשים אלו ניתן לערוך במשחקיות, במתחם באולינג, באולמות מתאימים בתוך בית הספר, במועדונים וגם בבית. גם את המיקום השגרתי ביותר אפשר להפוך צבעוני ומלא חיים בעזרת אבזור ועיצוב נכון. שילוב של בלונים, קישוטים צבעוניים, מוזיקה שמחה ושולחנות ממתקים, יהפוך גם כיתת לימוד למתחם נהדר לבילוי והפעלת ילדים.

ספר עלינו לחבריך!
מפת אתר © 2007-2021 כל הזכויות שמורות Trip תיירות.