תוכן [ הסתר ]

בין אם אתה טס לחו"ל או בין אם מדובר בטיסות בתוך ישראל, השוואת מחירי טיסות הכרחית למציאת כרטיס הטיסה הזול ביותר ליעד אליו אתה מעוניין לטוס. גם לגולשים מן השורה, כאלה בלי הרבה ניסיון באינטרנט, לא יהיה מסובך כלל לבצע השוואת טיסות טובה ואמינה. חשוב רק להקפיד על מספר כללים.

אתרים שונים ברשת מוכרים את אותם כרטיסי טיסה במחירים שונים

אתרים שונים ברשת, בהתאם לגודלם, קשרי העסקים שיש להם עם חברות התעופה ומטעמים שיווקיים, מוכרים את אותן טיסות, אך במחירים שונים ואף יותר מזה, לעתים תמצא טיסה אחת באתר מסוים ואילו באחר לא! אתרי האינטרנט מחוברים לנתוני חברות התעופה דרך מערכות מידע שונות ולא תמיד תוצאות החיפוש בהן חופפות בצורה מלאה.

מכאן ברור לכל אחד שאם לא יבצע השוואת טיסות טובה ומעמיקה, סיכוי גבוה שיפסיד כרטיס טיסה ליעד שלו במחיר זול יותר ממה שמצא.

אז איך עושים את זה?

היום ברשת האינטרנט (גם בישראל ובעיקר בחו"ל) ניתן למצוא אתרים רבים וטובים, אשר יציגו עבורכם טיסות של כמעט כל חברות התעופה בעולם (סדירות) בצורה השוואתית. אופן הצגת הטיסות שונה מאתר לאתר ואנחנו בחרנו להציג בפניכם מספר אתרים שגלישה וחיפוש טיסות בהם, פחות או יותר יכסה עבורכם את כל הטיסות ליעד שלכם.

  • למטייל מרקט : מערכת השוואת טיסות (משווה בין תוצאות אתרי תיירות מובילים בארץ ובחו"ל) חדשה מבית למטייל.
  • Kayak.com – אתר הזמנת והשוואת טיסות מהמובילים בעולם (אנגלית)
  • Expedia – עוד אתר עולמי מוביל בתחום הזמנת החופשות והטיסות, נוח וידידותי לגולשים (אנגלית)

מספר כללים

  • הקפידו וודאו כי אתם מסתכלים בכל אחד מהאתרים בדיוק על אותו תאריך המראה/חזרה.
  • מצאתם את הכרטיס הזול ביותר? ודאו כי הוא זמין לרכישה ושלא מצוין כי מדובר ברשימת המתנה.
  • עכשיו הזמינו! אל תהססו.. מצאתם את הכרטיס הזול ביותר והמחיר עומד בציפיות שלכם? בצעו הזמנה. כל עיכוב יכול לגרום לכם לאיבוד הכרטיס במחיר שראיתם. מחירי הטיסות הסדירות מתעדכנים כל הזמן ומחיר שראיתם עכשיו, לא בטוח שתראו אותו במועד מאוחר יותר.

טיסה נעימה!

טיסות לגרמניה

טיסות לניו יורק

נושאים חשובים


אטרקציות באילת

אין כל כך הרבה טעם לנסוע כל כך רחוק רק כדי לעבור את אותן חוויות מוכרות ושגרתיות שיש לנו ליד הבית. הנה מספר אטרקציות באילת מוצלחות במיוחד שייחודיות לאי

לקריאה נוספת

אכסניות באילת

מדריך אכסניות באילת זה יעזור לכם אם אתם מחפשים מקום זול לישון בו באילת. אם אתם מחפשים משהו יותר ברמה.

לקריאה נוספת

מסיבות באילת

אז הגעתם לאילת ואתם מחפשים לעשות יום כיף עם מסיבות באילת בהן תבלו את כל הלילה? אספנו עבורכם את המסיבות החמות ביותר.

לקריאה נוספת

ריף הדולפינים באילת

ריף הדולפינים באילת הינו אתר אקולוגי ייחודי מסוגו בארץ ובעולם. בחוף ים קסום ניתן לפגוש בקבוצת דולפינים מסוג "אף הבקבוק" המנהלת בחוף שגרת חיים.

לקריאה נוספת

הבהרה

המידע המופיע בדף זה הוא כללי בלבד, ואין בו בכדי להוות חוות דעת מוסמכת או ייעוץ מוסמך. אנו עושים ככל האפשר על מנת לשמור אותו מדוייק ומעודכן, אך בהחלט יתכנו כי חלק מן המידע לא יהיה עדכני או מדויק. על הקורא לפנות לקבלת חוות דעת או ייעוץ מקצועיים לפני כל שימוש במידע המופיע באתר זה. אין המידע מהווה תחליף לייעוץ מקצועי של איש מקצוע בעל הסמכה מתאימה. אין בעלי האתר והמחברים נושאים בכל אחריות מסוג כלשהו לכל נזק מכל סוג שהוא העשוי להגרם בעקבות שימוש במידע כלשהו המופיע באתר.

פורטל תיירות

כל הזכויות שמורות © 2013-2022

קישורים מהירים