תוכן [ הסתר ]

מדובר כיום בעניין כמעט אוטומטי – ישראלי שסיים צבא נוסע לתאילנד. אם לא אחרי הצבא, אז כמה שנים לאחר מכן, לפני שהגיע לגיל 30. גם אם אין לכך הוכחות ממשיות, קשה כיום למצוא אזרח ישראלי שלא ביקר בממלכה התאית הקסומה הזו. האם רוב האנשים עושים זאת בעזרת טיול מאורגן לתאילנד? אם לא - חבל שכך.

מה בין הארץ הליברלית הזו לבין טיול מאורגן?

ממבט ראשון, זו באמת שאלה טובה: הרי תאילנד היא מדינה שאליה מגיעים כדי להשתחרר, להשתולל, לעשות 'מה שבא' ולהתמקם למשך כמה חודשים. טיולים מאורגנים הם לא בדיוק הטיולים שיתאימו למאפיינים אלו.

מטיילים רבים מגיעים לתאילנד כדי להישאר – אם לא לנצח, לפחות לתקופה ארוכה, שנמשכת לעיתים יותר משנה. אם יעשו זאת בעזרת טיול מאורגן לתאילנד, הם עלולים כמובן לפשוט את הרגל. אבל תתפלאו: תרמילאים ואנשים שלרשותם כל הזמן שבעולם, אינם המטיילים היחידים שמגיעים לתאילנד.

משפחות, נשואים טריים, זוגות וקבוצות חברים – כולם מגיעים לתאילנד

ריבוי התיירים הישראליים שמגיעים לתאילנד הביא לכך שהיום כמעט כל אחד רוצה לבקר במקום: מזוגות שרוצים לבלות יחדיו לזמן קצר במקום המדהים הזה, דרך משפחות שמגיעות לתאילנד עם הילדים ועד קבוצות חברים גדולות שרוצות לטעום את החוויה הזו מבלי להשתקע במקום.

עבור כל סוג מטיילים כזה, טיול מאורגן לתאילנד כנראה יהיה הפיתרון הטוב ביותר. אנשים שאינם רוצים 'להתנחל' בתאילנד, אלא לטעום טעימה קטנה ממנה ולחזור ארצה, יאבדו את הידיים והרגליים במהלך טיול עצמאי – אלא אם כן יצטרף אליהם מטייל מנוסה, שמוכן ללוות אותם בכל צעד וצעד במהלך הטיול.

במקום לגרור אחריכם אדם שאינו מדריך תיירים או מטייל מקצועי, הצטרפו לקבוצה מאורגנת. קבוצות אלו מודרכות על ידי אנשים מנוסים ומקצועיים, שזהו תפקידם: להדריך קבוצות של מטיילים שמגיעים לתאילנד ולהראות להם את יופייה של הממלכה במסגרת מסודרת, מאורגנת וידועה מראש. זו הדרך הנכונה.

לבקר בכמה שיותר אתרים, להימנע ממלכודות תיירים

טיולים מאורגנים לתאילנד יאפשרו לכם לטעום מכל הטוב שיש לממלכה להציע, בזמן קצר וקולע (שבועיים עד שלושה שבועות בדרך כלל):

  • הקוואסאן – הרחוב הראשי של הבירה בנגקוק
  • איי תאילנד והחופים הקסומים
  • רכיבה על פילים
  • טיולים בג'ונגלים ובהרים הגבוהים
  • טעימת המטעמים התאילנדיים הרבים
  • צפייה במופעים אקזוטיים (מופעי דראג וכדומה)

הארגון והתכנון הקפדני של כל טיול מאורגן לתאילנד מאפשר לכם לראות כמה שיותר בזמן קצר מאוד. מה שתספיקו אתם בטיול אחד קצר, יעשו המטיילים ה'טיפוסיים' בכמה חודשים טובים. אין זה אומר שלא יהיה לכם רגע אחד של מנוחה – זה אומר שהטיול יהיה מאורגן ומתוכנן בצורה מושלמת.

הטיולים הללו יאפשרו לכם גם להימנע ממספר חוויות לא נעימות בתאילנד. כאשר אדם אחראי ומנוסה שמכיר את תאילנד כאת כף ידו, מוביל אתכם לאורך כל הטיול, אין סיכוי שתיתקלו במלכודות תיירים, מקומות מסוכנים, מעשי רמאות ונוכלים שונים – אותם ניתן לפגוש לא אחת במהלך טיול של קבוצה שאינה מכירה את האזור כמו שצריך.

טיול מאורגן לתאילנד יהיה, כאמור, מושלם לזוגות נשואים וחברים, לקבוצות גדולות או למשפחות. באמצעות צורת הטיול הזו, כל אחד יכול ליהנות מתאילנד במלוא הדרה, גם אם לא ישתקע בה לחודשים רבים. גם אתם יכולים – אל תוותרו על החוויה הנפלאה הזו.

מעדיפים דווקא טיול עצמאי? כמובן שגם זו אפשרות מצויינת ומתאימה הרבה יותר לטייל בודד או זוגות צעירים (וכמובן לא רק). הקפידו על הזמנת טיסות לתאילנד מספיק זמן מראש (אסור לחכות לרגע האחרון כאן) וכנ"ל לגבי הזמנת מלונות.

נושאים חשובים


אטרקציות באילת

אין כל כך הרבה טעם לנסוע כל כך רחוק רק כדי לעבור את אותן חוויות מוכרות ושגרתיות שיש לנו ליד הבית. הנה מספר אטרקציות באילת מוצלחות במיוחד שייחודיות לאי

לקריאה נוספת

אכסניות באילת

מדריך אכסניות באילת זה יעזור לכם אם אתם מחפשים מקום זול לישון בו באילת. אם אתם מחפשים משהו יותר ברמה.

לקריאה נוספת

מסיבות באילת

אז הגעתם לאילת ואתם מחפשים לעשות יום כיף עם מסיבות באילת בהן תבלו את כל הלילה? אספנו עבורכם את המסיבות החמות ביותר.

לקריאה נוספת

ריף הדולפינים באילת

ריף הדולפינים באילת הינו אתר אקולוגי ייחודי מסוגו בארץ ובעולם. בחוף ים קסום ניתן לפגוש בקבוצת דולפינים מסוג "אף הבקבוק" המנהלת בחוף שגרת חיים.

לקריאה נוספת

הבהרה

המידע המופיע בדף זה הוא כללי בלבד, ואין בו בכדי להוות חוות דעת מוסמכת או ייעוץ מוסמך. אנו עושים ככל האפשר על מנת לשמור אותו מדוייק ומעודכן, אך בהחלט יתכנו כי חלק מן המידע לא יהיה עדכני או מדויק. על הקורא לפנות לקבלת חוות דעת או ייעוץ מקצועיים לפני כל שימוש במידע המופיע באתר זה. אין המידע מהווה תחליף לייעוץ מקצועי של איש מקצוע בעל הסמכה מתאימה. אין בעלי האתר והמחברים נושאים בכל אחריות מסוג כלשהו לכל נזק מכל סוג שהוא העשוי להגרם בעקבות שימוש במידע כלשהו המופיע באתר.

פורטל תיירות

כל הזכויות שמורות © 2013-2022

קישורים מהירים