מרוקו היא מדינה קסומה ומסתורית בעיני רבים. בישראל ישנה אוכלוסיה גדולה של יהודים עולי מרוקו הנוסעים לטיולי שורשים, אך המדינה מושכת אליה תיירים רבים מכל הסוגים והמינים, שכן מרוקו היא מדינה עם תרבות עשירה ואזורי תיירות רבים. טיול מאורגן למרוקו יבטיח שהתייר יראה את כל מה שיש למדינה להציע לתייר הממוצע.

טיול מאורגן למרוקו

רוב המסלולים של הטיולים המאורגנים למרוקו מתחילים או מסתיימים בקזבלנקה, עיר הנמל הגדולה במרוקו. ערים חשובות נוספות הם מרקש, טנג'יר וכמובן עיר הבירה - רבאט.

מרוקו היא מדינה מוסלמית ברובה אך עד היום מתגוררים שם מיעוט נוצרי ויהודי, שבעבר היה גדול עד לעליות הגדולות לארץ ישראל.

מרוקו היא מדינה מעניינת עם עושר תרבותי ונופים מרהיבים, המדינה מאופיינת בנופים מדבריים לצד הרים מושלגים, שבטים ברברים ליד ערים עשירות ומודרניות. טיול מאורגן למרוקו יציג לכם את כל העושר שיש למדינה להציע ואין ספק שתחזרו משם עמוסי חוויות על תרבות קסומה.

נושאים חשובים


אטרקציות באילת

אין כל כך הרבה טעם לנסוע כל כך רחוק רק כדי לעבור את אותן חוויות מוכרות ושגרתיות שיש לנו ליד הבית. הנה מספר אטרקציות באילת מוצלחות במיוחד שייחודיות לאי

לקריאה נוספת

אכסניות באילת

מדריך אכסניות באילת זה יעזור לכם אם אתם מחפשים מקום זול לישון בו באילת. אם אתם מחפשים משהו יותר ברמה.

לקריאה נוספת

מסיבות באילת

אז הגעתם לאילת ואתם מחפשים לעשות יום כיף עם מסיבות באילת בהן תבלו את כל הלילה? אספנו עבורכם את המסיבות החמות ביותר.

לקריאה נוספת

ריף הדולפינים באילת

ריף הדולפינים באילת הינו אתר אקולוגי ייחודי מסוגו בארץ ובעולם. בחוף ים קסום ניתן לפגוש בקבוצת דולפינים מסוג "אף הבקבוק" המנהלת בחוף שגרת חיים.

לקריאה נוספת

הבהרה

המידע המופיע בדף זה הוא כללי בלבד, ואין בו בכדי להוות חוות דעת מוסמכת או ייעוץ מוסמך. אנו עושים ככל האפשר על מנת לשמור אותו מדוייק ומעודכן, אך בהחלט יתכנו כי חלק מן המידע לא יהיה עדכני או מדויק. על הקורא לפנות לקבלת חוות דעת או ייעוץ מקצועיים לפני כל שימוש במידע המופיע באתר זה. אין המידע מהווה תחליף לייעוץ מקצועי של איש מקצוע בעל הסמכה מתאימה. אין בעלי האתר והמחברים נושאים בכל אחריות מסוג כלשהו לכל נזק מכל סוג שהוא העשוי להגרם בעקבות שימוש במידע כלשהו המופיע באתר.

פורטל תיירות

כל הזכויות שמורות © 2013-2022

קישורים מהירים