תוכן [ הסתר ]

הזוהר הצפוני – תופעת הטבע המדהימה ביותר בעולם

הטבע לא יכול להציע לכם מחזה מסתורי ומרתק יותר מהמראה עוצר הנשימה שמציע הזוהר הצפוני. יש מבחר חברות שמציעות טיולים ללפלנד או לצפונה של קנדה כדי לראות מחזה זה. אם תבחרו בחוויה מדהימה זו מובטח לכם טיול ייחודי שמעולם לא חוויתם בעבר.

הזוהר הצפוני ריתק את אנשי הסמי והשפיע על תרבותם במשך מאות בשנים, ובגלל קסם זה יש כמעט עשרים אגדות שעוסקות באור מופלא זה. כעת, הודות למדע אנו יודעים שהסיבה לזוהר הצפוני היא ההתנגשות של חלקיקים טעונים מהחלל עם האטמוספרה של כדור הארץ.

הזוהר הצפוני הוא חוויה שכדאי לא להפסיד, מחזה שבוודאי ישאיר אתכם מרותקים. תוכלו לראות את האורות באופן אישי ממספר מקומות, כולל כמה אזורים בבריטניה, אבל כדי לזכות בחוויה האולטימטיבית אין כמו השתתפות באחד מאותם טיולים מאורגנים ללפלנד או לקנדה.

אם אתם מעוניינים בסקי וגם בנוף המרהיב של הזוהר הצפוני, כדאי לשקול טיול לכפר המסורתי של הלאפים ב-luosto. לוסטו מוקפת כמעט לחלוטין בגבעות של מרכז לפלנד, והיא משלבת נוף פראי, אתר לפעילויות סקי יחד עם חמימות נוחה של לינה בבית מלון או ביחידת דיור.

במהלך הטיול אפשר לעסוק בפעילויות פנאי שונות ובהרפתקאות שכוללת הליכה בנעלי שלג, ספארי של כלבי ההאסקי, נסיעה למכרות של אבני האחלמה (Amethyst) או נסיעה באופנועי שלג וביקור ב"Aurora House" על מנת לראות את אורותיו של הזוהר הצפוני. כל אלה בעצם יספקו לכם חופשה ייחודית ודרך פנטסטית שבה תוכלו ליהנות מכל מה שיש לסביבה בלפלנד להציע לתיירים.

השעות הטובות ביותר לצפייה בזוהר הצפוני הן בין 9 בערב ל-1 בלילה, כך שאם לא תשהו במקום בשעות אלה, ייתכן ותחמיצו את ההזדמנות לראות את האירוע המרהיב הזה. ברגע שהמחזה מתחיל בודאי תתחילו להתלהב מיד כשהאור הקטן יתחיל לזהור והוא ילך ויגדל יותר ויותר בשמיים השחורים ויספק לכם תצוגה פשוט פנטסטית.

קחו בחשבון שכיוון שמדובר בתופעת טבע, אין ערובה לכך שבאמת תצליחו לראות את הזוהר הצפוני בזמן הביקור שלכם, אבל גם כך בוודאי תזכו בטיול שלעולם לא תשכחו. אלה שהמזל ישחק להם ויצליחו לראות אורות מרהיבים אלה יזכרו כל חייהם כיצד ראו את האור מתרוצץ לו על פני שמי הלילה הכהים.

נושאים חשובים


אטרקציות באילת

אין כל כך הרבה טעם לנסוע כל כך רחוק רק כדי לעבור את אותן חוויות מוכרות ושגרתיות שיש לנו ליד הבית. הנה מספר אטרקציות באילת מוצלחות במיוחד שייחודיות לאי

לקריאה נוספת

אכסניות באילת

מדריך אכסניות באילת זה יעזור לכם אם אתם מחפשים מקום זול לישון בו באילת. אם אתם מחפשים משהו יותר ברמה.

לקריאה נוספת

מסיבות באילת

אז הגעתם לאילת ואתם מחפשים לעשות יום כיף עם מסיבות באילת בהן תבלו את כל הלילה? אספנו עבורכם את המסיבות החמות ביותר.

לקריאה נוספת

ריף הדולפינים באילת

ריף הדולפינים באילת הינו אתר אקולוגי ייחודי מסוגו בארץ ובעולם. בחוף ים קסום ניתן לפגוש בקבוצת דולפינים מסוג "אף הבקבוק" המנהלת בחוף שגרת חיים.

לקריאה נוספת

הבהרה

המידע המופיע בדף זה הוא כללי בלבד, ואין בו בכדי להוות חוות דעת מוסמכת או ייעוץ מוסמך. אנו עושים ככל האפשר על מנת לשמור אותו מדוייק ומעודכן, אך בהחלט יתכנו כי חלק מן המידע לא יהיה עדכני או מדויק. על הקורא לפנות לקבלת חוות דעת או ייעוץ מקצועיים לפני כל שימוש במידע המופיע באתר זה. אין המידע מהווה תחליף לייעוץ מקצועי של איש מקצוע בעל הסמכה מתאימה. אין בעלי האתר והמחברים נושאים בכל אחריות מסוג כלשהו לכל נזק מכל סוג שהוא העשוי להגרם בעקבות שימוש במידע כלשהו המופיע באתר.

פורטל תיירות

כל הזכויות שמורות © 2013-2021

קישורים מהירים