תיירות בישראל
דף הבית
»
טיולים מאורגנים
»
טיול מאורגן ללפלנד

טיול מאורגן ללפלנד

הזוהר הצפוני – תופעת הטבע המדהימה ביותר בעולם

   

הטבע לא יכול להציע לכם מחזה מסתורי ומרתק יותר מהמראה עוצר הנשימה שמציע הזוהר הצפוני. יש מבחר חברות שמציעות טיולים ללפלנד או לצפונה של קנדה כדי לראות מחזה זה. אם תבחרו בחוויה מדהימה זו מובטח לכם טיול ייחודי שמעולם לא חוויתם בעבר.

הזוהר הצפוני ריתק את אנשי הסמי והשפיע על תרבותם במשך מאות בשנים, ובגלל קסם זה יש כמעט עשרים אגדות שעוסקות באור מופלא זה. כעת, הודות למדע אנו יודעים שהסיבה לזוהר הצפוני היא ההתנגשות של חלקיקים טעונים מהחלל עם האטמוספרה של כדור הארץ.

הזוהר הצפוני הוא חוויה שכדאי לא להפסיד, מחזה שבוודאי ישאיר אתכם מרותקים. תוכלו לראות את האורות באופן אישי ממספר מקומות, כולל כמה אזורים בבריטניה, אבל כדי לזכות בחוויה האולטימטיבית אין כמו השתתפות באחד מאותם טיולים מאורגנים ללפלנד או לקנדה.

אם אתם מעוניינים בסקי וגם בנוף המרהיב של הזוהר הצפוני, כדאי לשקול טיול לכפר המסורתי של הלאפים ב-luosto. לוסטו מוקפת כמעט לחלוטין בגבעות של מרכז לפלנד, והיא משלבת נוף פראי, אתר לפעילויות סקי יחד עם חמימות נוחה של לינה בבית מלון או ביחידת דיור.

במהלך הטיול אפשר לעסוק בפעילויות פנאי שונות ובהרפתקאות שכוללת הליכה בנעלי שלג, ספארי של כלבי ההאסקי, נסיעה למכרות של אבני האחלמה (Amethyst) או נסיעה באופנועי שלג וביקור ב"Aurora House" על מנת לראות את אורותיו של הזוהר הצפוני. כל אלה בעצם יספקו לכם חופשה ייחודית ודרך פנטסטית שבה תוכלו ליהנות מכל מה שיש לסביבה בלפלנד להציע לתיירים.

השעות הטובות ביותר לצפייה בזוהר הצפוני הן בין 9 בערב ל-1 בלילה, כך שאם לא תשהו במקום בשעות אלה, ייתכן ותחמיצו את ההזדמנות לראות את האירוע המרהיב הזה. ברגע שהמחזה מתחיל בודאי תתחילו להתלהב מיד כשהאור הקטן יתחיל לזהור והוא ילך ויגדל יותר ויותר בשמיים השחורים ויספק לכם תצוגה פשוט פנטסטית.

קחו בחשבון שכיוון שמדובר בתופעת טבע, אין ערובה לכך שבאמת תצליחו לראות את הזוהר הצפוני בזמן הביקור שלכם, אבל גם כך בוודאי תזכו בטיול שלעולם לא תשכחו. אלה שהמזל ישחק להם ויצליחו לראות אורות מרהיבים אלה יזכרו כל חייהם כיצד ראו את האור מתרוצץ לו על פני שמי הלילה הכהים.

ספר עלינו לחבריך!
מפת אתר © 2007-2021 כל הזכויות שמורות Trip תיירות.