תוכן [ הסתר ]

יפן היא מדינה קסומה. זוהי ארץ השמש העולה, משום ששם – על פי הצורה בה נהוג להסתכל על מפת כדור הארץ – זורחת השמש 'לראשונה' בכל יום. זוהי מדינה שיש בה המון לראות, אך קשה מאוד להסתדר בה ללא היכרות עם השפה והמנהגים השונים של המקומיים. טיול מאורגן ליפן יפתור את הבעיה הזו.

מבחינות רבות, טיולים מאורגנים ביפן הם צורת הנופש המומלצת ביותר במדינה. בעזרת טיול כזה, ניתן להתגבר על מכשולים רבים, להתמצא בקלות בכל מקום, לתקשר בצורה יעילה עם בני העם היפני ולהבין את ההקשר ההיסטורי של כל אתר. וביפן, כמעט לכל נקודה יש היסטוריה עשירה במיוחד.

יפן – היסטוריה, מורשת, מסורת

אחד הדברים המקודשים ביותר אצל היפנים הוא המסורת, המורשת, ההיסטוריה וזיכרון האבות. זו הסיבה מדוע המבוגרים זוכים במדינה זו לכבוד מלכים של ממש, וזו הסיבה בגללה כל מקום ביפן שופע סיפורים היסטוריים מדהימים.

יפן תרמה הרבה לעולמנו. אם אלו אומנויות הלחימה, האוכל המיוחד, כלי האוכל המרתקים, העיצוב הייחודי, צורת הבנייה, הסדר, האיפוק והתרבות המופתית – כל אחד מהם בפני עצמו הוא עולם ומלואו, ממנו רבים למדו ולומדים עד היום.

טיול מאורגן ליפן, אשר נעשה באופן מקצועי, יכול לחשוף אתכם אל כל אותם דברים מדהימים: אל הנופים המרשימים של המדינה, הארכיטקטורה המודרנית והעתיקה, ההתנהגות של כל אזרח המדינה והכבוד הגדול לחכמי הדור. אם תגיעו למקומות הנכונים ביפן, לא תוכלו לפספס את הדברים הללו.

אבל יפן יכולה להיות גם בעייתית...

למי שאינו מנוסה במקום, יהיה מאוד קשה להתאקלם ביפן. התרבות היפנית שונה מרחק שנות אור מהתרבות המערבית, ושוני עצום זה עשוי ליצור לא מעט בעיות עבור התייר החובב, חסר ההתמצאות וההבנה.

מספיקה מילה אחת שלא במקום כדי ליצור אי נעימות. אנחנו חלילה לא מדברים כאן על מצב של סכנת נפשות – יפן היא מדינה בטוחה לחלוטין מבחינה זו ומבחינות רבות אחרות – אך ללא ספק עלולים להיווצר מתחים או בעיות תקשורת, שימנעו מכם ליהנות בטיול.

אם אתם רוצים לבלות במדינה הקסומה הזו, אתם חייבים להתלוות לאדם שמכיר כל פינה בה – לא רק מהבחינה הגרפית, אלא גם מהבחינה התרבותית. מעטים מאוד האנשים בישראל שמכירים את המדינה מבלי שיש להם קשר כלשהו לתיירות הנכנסת אליה. לכן, טיול מאורגן ליפן הוא מושלם גם מבחינה זו.

טיול מאורגן ליפן יאפשר לכם להסתובב במדינה ללא חשש. אין כאן אפשרות לנפילה במלכודות תיירים, אין סיכוי לבעיות תקשורת קשות מול המקומיים (בעיות כאלו ואחרות יהיו תמיד, אך בטיול כזה הן מינוריות ביותר), יש סיכוי להספיק הרבה מאוד דברים בזמן קצר – אך מבלי לוותר על חווית התיירות השלמה.

למרות רעש האדמה – יפן בטוחה

כאן חשוב להבהיר: רעש האדמה ביפן יצר הדים בכל רחבי העולם, גם מבחינה פיזית ובעיקר מבחינת הביטחון האישי: בעקבות האסון שפקד את המדינה בשנה שעברה, רבים חוששים גם היום להגיע ליפן, מחשש שייגרם להם נזק כלשהו.

זה הזמן להכריז: אין כאן מקום לחשש. יפן היא מדינה עצומה, אשר ממשיכה לפעול כרגיל גם בימים אלו. טיולים מאורגנים ליפן מן הסתם לא יגיעו לאזור בו היכה רעש האדמה בעוצמה החזקה ביותר, בכדי למנוע מהמטיילים אפשרות של חשיפה, ולו המזערית ביותר, לקרינה מהכורים האטומיים באזור.

מעבר לזה, ישנם שלל אתרים בהם יעבור כל טיול מאורגן ליפן – אתרים מרהיבים ביופיים, שיותיר אתכם פעורי פה. לא פחות.

נושאים חשובים


אטרקציות באילת

אין כל כך הרבה טעם לנסוע כל כך רחוק רק כדי לעבור את אותן חוויות מוכרות ושגרתיות שיש לנו ליד הבית. הנה מספר אטרקציות באילת מוצלחות במיוחד שייחודיות לאי

לקריאה נוספת

אכסניות באילת

מדריך אכסניות באילת זה יעזור לכם אם אתם מחפשים מקום זול לישון בו באילת. אם אתם מחפשים משהו יותר ברמה.

לקריאה נוספת

מסיבות באילת

אז הגעתם לאילת ואתם מחפשים לעשות יום כיף עם מסיבות באילת בהן תבלו את כל הלילה? אספנו עבורכם את המסיבות החמות ביותר.

לקריאה נוספת

ריף הדולפינים באילת

ריף הדולפינים באילת הינו אתר אקולוגי ייחודי מסוגו בארץ ובעולם. בחוף ים קסום ניתן לפגוש בקבוצת דולפינים מסוג "אף הבקבוק" המנהלת בחוף שגרת חיים.

לקריאה נוספת

הבהרה

המידע המופיע בדף זה הוא כללי בלבד, ואין בו בכדי להוות חוות דעת מוסמכת או ייעוץ מוסמך. אנו עושים ככל האפשר על מנת לשמור אותו מדוייק ומעודכן, אך בהחלט יתכנו כי חלק מן המידע לא יהיה עדכני או מדויק. על הקורא לפנות לקבלת חוות דעת או ייעוץ מקצועיים לפני כל שימוש במידע המופיע באתר זה. אין המידע מהווה תחליף לייעוץ מקצועי של איש מקצוע בעל הסמכה מתאימה. אין בעלי האתר והמחברים נושאים בכל אחריות מסוג כלשהו לכל נזק מכל סוג שהוא העשוי להגרם בעקבות שימוש במידע כלשהו המופיע באתר.

פורטל תיירות

כל הזכויות שמורות © 2013-2022

קישורים מהירים