תוכן [ הסתר ]

ברוכים הבאים אל יבשת מדהימה ביופייה, רביעית בגודלה בעולם. זו ממוקמת בין האוקיינוס השקט לאטלנטי. בה נמצאת שרשרת הרי האנדים הארוכה, נהר האמזונס והתרבות הלטינית אמריקאית שלא מותירה אף אחד אדיש נוכח הצבע ושמחת החיים השוקקת.

על מנת שתהיה בטוח כי אתה על המסלול הנכון, מומלץ שתבחר בחברה המציעה טיולים מאורגנים לדרום אמריקה ומבססת את הצעותיה על סמך ניסיון עשיר. חברות שונות יכולות לספק את איכות הטיול אם הן קשובות לקצב הזמן ולאיכות המשתנה של כל אתר ואתר בדרום אמריקה, זאת משום שככל מקום גיאוגרפי, גם הוא מושפע מהתנהלות הטבע ומהמגע האנושי הרוחש בו.

מומלץ שטרם תבחר במסלול המקובל עליך לטיול ביבשת, תתייעץ לא רק עם אנשי המקצוע שלבטח ישמחו להעיד על עצמם כראויים לבחירתך, אלא גם עם מי שטיילו במקום דרך אותה חברה. הללו יוכלו להצביע על מישורי התייחסות שונים שיתכן שאולי לא נתת דעתך עליהם.

מה מיוחד בדרום אמריקה?

נהר האמזונס מהווה חלק פראי וייחודי שלא ניתן למצוא בכל מקום. השייט בספינה בו, זכור כחוויה יוצאת מגדר הרגיל לכל אחד שביקר בנהר. חשוב לוודא כי חברה המספקת טיולים לאזור, כוללת בטיוליה גם עצירות במקומות שונים לאורכו של הנהר.

קיימים פארקים שונים לאורך הנהר וחבל לפספס. כמו כן אטרקציות כגון צמחים טורפים, דייג של דגי פירנאות, מראה הדולפינים הוורודים, צייד תנינים, כל אלה חייבים להיכנס אל הקטגוריה של חובה לבצע, חובה להיות.

בל נשכח כי דרום אמריקה מכילה בתוכה תרבויות מיוחדות כגון שבטים אותנטיים של ילידי המקום. אלה אינם באים במגע, כמעט בכלל, עם מקורות יישוב מאוכלסים מודרניים. זוהי חוויה שלא תשכח. כאן המקום להישאר, לחוות, לצלם ולכתוב חוויות הביתה.

טיולים מאורגנים לדרום אמריקה יכולים להיות מסע הכולל בתוכו את ברזיל, פרו, צ'ילה, ארגנטינה, בוליביה, קוסטה ריקה, קובה, גואטמלה. אקוודור. כל טיול מיוחד בפני עצמו ונפרש על מספר ימים שונה, בהתאם להעדפת הלקוח.

קריטריונים לבחירת חברת טיולים בדרום אמריקה

טיול מאורגן, להבדיל מטיול המתנהל באופן עצמאי, יש בו את הנוחות הברורה בכל נושא האירוח. החברה אמורה לדאוג לכל הסדרי הלינה, למזון, לכל האישורים הנדרשים, לשעות כניסה ויציאה מהפארקים ומהשמורות אליהם תכנס, ולכל דבר ועניין הכרוך בנוחות שלך.

חשוב להבחין בין האטרקציות המומלצות והמוכרות לבין הצעות איכותיות נוספות שיכולות להיות מוגשות לך בטיול מאורגן. זה מה שעושה את ההבדל בין טיול מאורגן תיירותי לבין טיול מאורגן שיש בו ניחוח נוסף: כפרים נידחים יותר, מוקדי פעילות של הסביבה האנושית שלא נחשפים עבור כל תייר מזדמן. בכך יכולה חברה לטיולים מאורגנים להיות מיוחדת.

חשוב כי המדריכים לטיול בדרום אמריקה יהיו בקיאים בשפה ובתרבות של המקום על מנת שיוכלו לפלס את הדרך בקלות ובנוחות עבור הקבוצה שלהם ולגרום לנוחות ולתחושת ביטחון מרבית, הן לתושבי המקום והן לקבוצה עצמה.

נושאים חשובים


אטרקציות באילת

אין כל כך הרבה טעם לנסוע כל כך רחוק רק כדי לעבור את אותן חוויות מוכרות ושגרתיות שיש לנו ליד הבית. הנה מספר אטרקציות באילת מוצלחות במיוחד שייחודיות לאי

לקריאה נוספת

אכסניות באילת

מדריך אכסניות באילת זה יעזור לכם אם אתם מחפשים מקום זול לישון בו באילת. אם אתם מחפשים משהו יותר ברמה.

לקריאה נוספת

מסיבות באילת

אז הגעתם לאילת ואתם מחפשים לעשות יום כיף עם מסיבות באילת בהן תבלו את כל הלילה? אספנו עבורכם את המסיבות החמות ביותר.

לקריאה נוספת

ריף הדולפינים באילת

ריף הדולפינים באילת הינו אתר אקולוגי ייחודי מסוגו בארץ ובעולם. בחוף ים קסום ניתן לפגוש בקבוצת דולפינים מסוג "אף הבקבוק" המנהלת בחוף שגרת חיים.

לקריאה נוספת

הבהרה

המידע המופיע בדף זה הוא כללי בלבד, ואין בו בכדי להוות חוות דעת מוסמכת או ייעוץ מוסמך. אנו עושים ככל האפשר על מנת לשמור אותו מדוייק ומעודכן, אך בהחלט יתכנו כי חלק מן המידע לא יהיה עדכני או מדויק. על הקורא לפנות לקבלת חוות דעת או ייעוץ מקצועיים לפני כל שימוש במידע המופיע באתר זה. אין המידע מהווה תחליף לייעוץ מקצועי של איש מקצוע בעל הסמכה מתאימה. אין בעלי האתר והמחברים נושאים בכל אחריות מסוג כלשהו לכל נזק מכל סוג שהוא העשוי להגרם בעקבות שימוש במידע כלשהו המופיע באתר.

פורטל תיירות

כל הזכויות שמורות © 2013-2022

קישורים מהירים