תיירות בישראל
דף הבית
»
טיולים מאורגנים
»
טיול מאורגן לאיטליה

טיול מאורגן לאיטליה

מי מכם כבר היה באיטליה? ארץ שמציעה אוכל טעים להפליא, מרחבים ירוקים עצומים, נחלים ואגמים מרהיבים, פסגות מושלגות, אתרי סקי ומה לא, בעצם? הכל יש בארץ המגף. אם אתם רוצים להספיק לראות כמה שיותר במהלך החופשה-בניחוח-פיצה שלכם, טיול מאורגן לאיטליה הוא הפיתרון המושלם.

   

בואו נתעכב רגע על המושג טיולים מאורגנים: כיום, זו ממש לא אותה חוויה מפוקפקת אליה התרגלו רבים מאיתנו בעבר. לא עוד ריצות אמוק בלתי פוסקות בניסיון להספיק כמה שיותר, לא עוד השכמה בשעות שמזכירות את הטירונות הצה"לית, לא עוד תזזיתיות מתישה ומעצבנת. היום הדברים נראים אחרת.

במהלך טיול מאורגן לאיטליה תזכו לראות את המקומות היפים והאטרקטיביים ביותר בארץ המגף, להציג הספק מרשים בכל יום, אך גם להשאיר זמן לקניות, לבילוי עצמאי ושוטטות חופשית – טיול מושלם ללא ספק. מלונות באיטליה שמוזמנים בטיולים אלה יבטיחו לכם הנאה מושלמת גם בשעות שלא תטיילו.

מדוע יש צורך בטיול מסוג זה דווקא באיטליה?

איטליה שופעת מקומות מדהימים ששווה מאוד לבקר בהם. מהצפון ועד לדרום, מלאה המדינה הזו בשלל אטרקציות שלא תרצו לפספס. אם אתם מתכננים טיול של עד שבועיים לכל היותר, לא תוכלו כמובן לראות הכל – כדי 'לסמן וי' על כל האתרים בארץ המגף תצטרכו כמה חודשים.

ובכל זאת, במהלך טיול לצפון איטליה, לדרומה, לחבל טוסקנה המדהים או לאי סיציליה המופלא, תרצו להספיק לראות כמה שיותר. אם תעשו זאת לבד, ככל הנראה לא תוכלו להספיק הרבה. האזור אינו מוכ?ר לכם, השפה המקומית בוודאי זרה לכם והמקומיים לא תמיד משתפים פעולה. אתם עלולים לבזבז זמן רב על חיפושים וטעויות.

בעזרת מדריך מנוסה שמכיר את האזור היטב, כל זה לא יקרה. בתוך זמן קצר תהיו בכל יעד שתרצו, בלי להתבלבל ובלי להיתקל בקשיי שפה. טיול מאורגן לאיטליה נעשה לרוב עם מדריך ישראלי שמרגיש באיטליה כמו בבית – וזה יתרון גדול מאוד עבורכם.

לא תרצו לקבל מידע תוך כדי הטיול?

טיולים מאורגנים לאירופה הם חוויה מרתקת בפני עצמה, בעיקר בשל ההיסטוריה המעניינת של היבשת הזו (לפחות עבור רבים מאיתנו). איטליה, כמדינה ממנה התפתחה האימפריה הרומית לפני מאות שנים, וכמדינה המכילה בתוכה את הותיקן – מרכז הדת הנוצרית – היא מאגר מידע בלתי נדלה בפני עצמו.

אז אם אתם רוצים לטייל ובה בעת לקבל הסברים על כל מקום בו אתם נמצאים, טיול מאורגן לאיטליה הוא האופציה המועדפת. כך, תטיילו ברחובות רומא ותבינו מה התרחש שם לפני מאות שנים; תסתובבו בסיציליה ותלמדו על חיי משפחות המאפיה המפורסמות ביותר בעולם; תגיעו לוותיקן ותשמעו מאיפה הכל התחיל (לפחות מבחינת הנוצרים).

בכל אזור יש אלפי אתרים

ובמהלך טיול מאורגן תוכלו לבקר בכולם. הטיול כולו מתוכנן ומסודר מראש, את הדאגות לפרטים הקטנים לא תצטרכו לכלול בהתארגנות לחופשה, אוטובוס מסודר ונוח יביא אתכם לכל מקום וגם על האוכל לא אתם אחראיים.

במהלך טיול מאורגן בארץ המגף, כזה שנעשה בצורה מאורגנת ומסודרת, תגלו שאפשר להספיק ביום אחד שלל חוויות מדהימות, שככל הנראה לא הייתם יכולים לפגוש אם הייתם מטיילים בצורה עצמאית. לא חבל לפספס הכל רק בגלל דעות קדומות על טיולים מאורגנים?

הנה רשימה של כמה מקומות בהם חייבים לבקר בכל טיול מאורגן לאיטליה:

  • רומא והאתרים ההיסטוריים שבה
  • מדינת הוותיקן
  • מילאנו ומרכזי האופנה שבה
  • הרי הדולומיטים
  • אתרי הסקי בצפון איטליה
  • סיציליה
  • חבל טוסקנה
  • נאפולי ועיירות דרום איטליה

אתרים מומלצים בנושא איטליה

ספר עלינו לחבריך!
מפת אתר © 2007-2021 כל הזכויות שמורות Trip תיירות.