תוכן [ הסתר ]

יותר ויותר ישראלים מעדיפים לחוות את חו"ל במסגרת של טיול מאורגן לחו"ל. הטיול המאורגן הוא הברירה הטבעית של ישראלים רבים המעוניינים לטוס ליעדים מיוחדים בעולם מבלי לדאוג ללוגיסטיקה המעצבנת של בתי מלון, טיסות, תחבורה ציבורית ועוד. מהבחינה הזו ועוד הטיול המאורגן הוא לוקסוס.

במאמר הבא נסביר אודות הטיול המאורגן ועל פי אילו קריטריונים יש לבחור את חברת התיירות האמינה והמתאימה ביותר לטיול מאורגן ואף נבקש לדעת איזה טיול טוב יותר הטיול המאורגן או שמא הטיול העצמאי?.

מהו טיול מאורגן?

הטיול המאורגן, הוא טיול המתוכנן מא' ועד ת' על ידי חברת התיירות הן מבחינת בחירת יעד הטיול, הן מבחינת הסדרי הלינה, האבטחה, התחבורה, הטיסות והארוחות והן מבחינת קביעת לוח הזמנים של הטיול, בחירת מדריך הטיולים ועוד.

אילו סוגי טיולים מאורגנים קיימים?

כיום ישנם שלושה סוגים עיקריים של טיולים מאורגנים והם:

  • טיולי משפחות - טיולי משפחות מאורגנים הם טיולים המאורגנים מא' ועד ת' באמצעות חברת התיירות עבור קבוצה של בני משפחה קרובים מדרגה ראשונה ושנייה. מדובר בטיול מאורגן אינטימי אישי ואקסקלוסיבי יותר.

טיול מאורגן או טיול עצמאי?

שאלת השאלות של כל מטייל מתחיל היא מה עדיף יותר טיולים מאורגנים או שמא טיולים עצמאיים. ובכן, התשובה איננה חד משמעית, כיוון שהיא תלויה בהכרח באופיו של המטייל. מטייל שאיננו רוצה לטרוח ולהתעסק בצד הלוגיסטי של הטיול, הרי שימצא פתרון מושלם בטיולים המאורגנים אולם לעומתו יש מטיילים המעדיפים את החופש, העצמאות וחוסר התלות בקצב של הקבוצה המאורגנת. בקיצור ולעניין, אם אתם שואלים אותי אז אמליץ לכם כי טיול לאזורים אקזוטיים ומרוחקים בחול, שקשה להגיע אליהם, עדיף תמיד לצאת באמצעות טיול מאורגן, אלא אם כן את טיילים מקצועיים ומנוסים המסוגלים להתמודד עם כל הרעות החולות שטומן בחובו כל טיול לחו"ל.

כיצד לבחור את חברת התיירות המתאימה

עלותו הגבוהה של הטיול המאורגן, וודאי מסבירה את העובדה כי מדובר במוצר תיירותי יקר הכרוך בהוצאה כספית גבוהה, המחייבת בחינה מדוקדקת של חברת התיירות המציעה לכם את חבילת טיול מאורגן.

בעת בחירת חברת התיירות מוטב לבחון היטב את ניסיונה בהפקת טיולים מאורגנים בחו"ל בכדי שלא תפלו בפח של חברות שרלטניות או קיקיוניות המעוניינות בכספיכם בלבד. בדיוק לשם כך, החלטנו לרכז עבורכם במסמך זה את הקריטריונים אשר יסייעו לכם בבחירת חברת התיירות האמינה, האיכותית והמתאימה ביותר לדרשותיכם.

והרי הרשימה:

  • וותק - ככל שחברת התיירות הינה וותיקה יותר בענף תיירות הטיולים המאורגנים בחו"ל, כך גם יוכלו לקוחותיה להיות שקטים באשר ליכולות הארגון, התכנון וההפקה של כל טיול מאורגן שהיא מציעה. חברות תיירות שיש להן וותק בהפקת טיולים מאורגנים תוכלנה לספק המלצות מלקוחות קודמים אשר בחרו לטייל בחול באמצעותה.

לסיכום, אם ברצונכם להסיר את כל הדאגות הקטנות מראשכם ופשוט ליהנות מזמנכם היקר בחול – טיול מאורגן הוא תשובת הנופש המושלמת עבורכם.

נושאים חשובים


אטרקציות באילת

אין כל כך הרבה טעם לנסוע כל כך רחוק רק כדי לעבור את אותן חוויות מוכרות ושגרתיות שיש לנו ליד הבית. הנה מספר אטרקציות באילת מוצלחות במיוחד שייחודיות לאי

לקריאה נוספת

אכסניות באילת

מדריך אכסניות באילת זה יעזור לכם אם אתם מחפשים מקום זול לישון בו באילת. אם אתם מחפשים משהו יותר ברמה.

לקריאה נוספת

מסיבות באילת

אז הגעתם לאילת ואתם מחפשים לעשות יום כיף עם מסיבות באילת בהן תבלו את כל הלילה? אספנו עבורכם את המסיבות החמות ביותר.

לקריאה נוספת

ריף הדולפינים באילת

ריף הדולפינים באילת הינו אתר אקולוגי ייחודי מסוגו בארץ ובעולם. בחוף ים קסום ניתן לפגוש בקבוצת דולפינים מסוג "אף הבקבוק" המנהלת בחוף שגרת חיים.

לקריאה נוספת

הבהרה

המידע המופיע בדף זה הוא כללי בלבד, ואין בו בכדי להוות חוות דעת מוסמכת או ייעוץ מוסמך. אנו עושים ככל האפשר על מנת לשמור אותו מדוייק ומעודכן, אך בהחלט יתכנו כי חלק מן המידע לא יהיה עדכני או מדויק. על הקורא לפנות לקבלת חוות דעת או ייעוץ מקצועיים לפני כל שימוש במידע המופיע באתר זה. אין המידע מהווה תחליף לייעוץ מקצועי של איש מקצוע בעל הסמכה מתאימה. אין בעלי האתר והמחברים נושאים בכל אחריות מסוג כלשהו לכל נזק מכל סוג שהוא העשוי להגרם בעקבות שימוש במידע כלשהו המופיע באתר.

פורטל תיירות

כל הזכויות שמורות © 2013-2021

קישורים מהירים