תיירות בישראל
דף הבית
»
תיירות נכנסת
»
תיירות פנים
»
הסעות לטיולים

הסעות לטיולים - כיצד לבחור את הספק הנכון?

כאשר יוצאים לטיול שכולל הרבה משתתפים מומלץ לפנות אל חברה וותיקה שמספקת שירותי הסעות לטיולים (כמו חברת בון תור הסעות) ולהשכיר אוטובוס בטוח, מרווח ומאובזר שיאפשר לכל המשתתפים ליהנות מהנסיעה ולהגיע ליעד בביטחון.

   

הסעות לטיולים מתאימות לטיולי בית ספר, לטיולי משפחות, לטיולי עובדים, לטיולי בר מצווה ובת מצווה ועוד. כדי לבחור בשירות מתאים שעונה על צרכי המטיילים יש לפנות אל חברה מקצועית, לשם כך יש לערוך חיפוש באינטרנט, לבחון אתרים של חברות, לערוך השוואת מחירים, לפנות אל חברים, בני משפחה או מכרים שהשכירו אוטובוס בעבר ולערוך רשימה מסודרת של חברות פוטנציאליות שיש לבדוק.

#בוחרים חברת הסעות לטיול? כמה דגשים חשובים

הפרטים החשובים ביותר אליהם יש להתייחס הינם: בטיחות, נוחות, יחס אישי, זמינות ועמידה בזמנים ומחיר.

* בטיחות – יש לבחור בחברת הסעות שמחזיקה ברישיון ובאישורים מטעם משרד התחבורה. על הרכב להיות מתוחזק ולעבור בדיקות של קצין בטחון רכב מוסמך ומכונאי מוסמך. כמו כן, יש לבחור בחברה שמחזיקה בהיתרים, בסל הביטוחים - לרבות ביטוח נוסעים כאשר כל הביטוחים בתוקף, לוודא כי הנהג מחזיק ברישיון להסעת נוסעים ועובר הכשרות, לבדוק את עברו התעבורתי ולבחור רק ברכבים שמכילים ציוד בטיחותי.

* נוחות – יש לבחור בחברה שמחזיקה אוטובוסים חדישים ומרווחים שמכילים את מספר המושבים הדרוש (כמות מושבים שאינה מספיקה עלולה לסכן את הנוסעים). כמו כן, יש לבחור בחברה שמחזיקה באוטובוסים שמכילים מזגן איכותי, מושבים נוחים, טלוויזיה, מערכת כריזה טובה כך שמדריך הטיולים יוכל לספק הסברים והמורים (במידה ומדובר על טיולי בית ספר) יוכלו להעביר פעילויות.

* יחס אישי, זמינות, ועמידה בזמנים – יש לבחור בחברה שמעסיקה נציגי שירות אדיבים שעובדים בשקיפות מלאה וזמינים בטלפון, בצורה זו יהיה ניתן לקבל מענה בכל שלבי הטיול. על החברה לספק את הרכב בתאריך ובזמנים הנחוצים וכמובן – לעמוד בלוח הזמנים.

* מחיר – יש לבחור בחברה שגובה מחיר הוגן. מומלץ לעיין באתרי אינטרנט שמכילים מחירוני הסעות ולקבל מידע על מחירי השוק. מחיר ההסעות ליום אחד (נסיעה של 200 ק"מ) עבור אוטובוס שמכיל כ- 54 מושבים יהיה כ - 2500 ₪ בממוצע – בחישוב מהיר יעמוד המחיר לאדם על כ- 46 ₪, תוספת שעה (מעל ל- 12 שעות) תעלה כ – 170 ₪ בממוצע, השכרת אוטובוס שמכיל 50 מושבים למשך 5 שעות תעלה כ – 1250 ₪ בממוצע (25 ₪ לאדם). יש לציין כי חלק מהחברות מספקות מגוון שירותים נוספים, ביניהם: מאבטחים, חובשים ומדריכים, במידת הצורך יש לבדוק את הנושא ולשאול כמה עולה השירות.

חברה שעומדת בקריטריונים תוכל להסיע את המשתתפים ליעד ובחזרה באופן בטיחותי ונעים אשר ישאיר טעם טוב.

ספר עלינו לחבריך!
מפת אתר © 2007-2021 כל הזכויות שמורות Trip תיירות.