תיירות בישראל
דף הבית
»
אילת ודרום הארץ

מלונות, צימרים ובתי הארחה באילת ודרום הארץ

 

עוד על אילת ודרום הארץ:

 
הלגונה המזרחית באילת
הלגונה המזרחית באילת, צילום: דר אבישי טייכר. מתוך אתר פיקיוויקי
   

יש שלל מלונות באילת כל מה שצריך לעשות זה לבחור, והבחירה אכן קשה. הבחירה מאחד מבין המלונות באילת תלויה במידה רבה במשך התקופה שאתם מתכננים את החופשה כמו גם בתקציב שאתם הקצבתם מראש עבור אותו נופש חלומי.

על מנת למצוא מלונות באילת שיתאימו לצרכיכם תחילה הגדירו לעצמכם איזו חופשה אתם שואפים אליה. הגדרה זו תלויה במידה רבה בהרכב הנופשים: חופשה רומנטים באחד ממלונות אילת ? חופשה משפחתית ? חופשה עם חברים ? צעירים ? מבוגרים ? וכו'. במידה ומדובר בחופשה משפחתית חשוב לברר אילו פעילויות לילדים מוצעות במלונות באילת ? ואילו פעילויות יש בקרבת המלון ? יש כל כך הרבה מה לעשות באילת: צלילות בים סוף, איימקס, פעילות חוף ומים, טרקטרונים, ג'יפים, מסלולי טיולים כגון פארק תמנע ועוד מגוון רחב של פעילויות. כך שגם אם בסופו של דבר בחרתם באחד ממלונות אילת שאין בו פעילויות לילדים אזי תוכלו להנות מן האטרקציות הנמצאות בכל פינה אחרת באילת.

אם התקציב שלכם דל אז שוה מאוד לחפש דילים או מלונות באילת אשר מציעים חבילות ודילים אטרקטיביים כגון "הכל כלול". חפשו גם באינטרנט שם תוכלו לבצע השוואה אמיתית בין מחירי מלונות באילת ואף לזכות בהנחות לנופשים המזמינים חופשה דרך האינטרנט.

כמו כן, התעניינו בנוגע למלונות באילת עם מספר כוכבים העולים בקנה אחד עם התקציב שלכם. אם התקציב דל יותר חפשו מלונות של שניים עד שלושה כוכבים, אם התקציב שלכם גבוהה יותר מומלץ שתתורו אחר מלונות באילת בני חמישה כוכבים או מלונות באילת המכונים מלונות דה-לקוס או שיש כיום גם מלונות באילת עם חוף פרטי מלונות אלו ייטו לדרוש מחיר גבוהה יחסית. אם אתם בחופשה משפחתית או זוגית המנעו מהזמנת מקום במלונות באילת המיועדים לעסקים, למשל.

בנוסף יש כיום מלונות באילת המכונים מלונות ספורט מלונות מסוג זה על פי רוב אלו הם מלונות עבור צעירים ונוער. המלצה נוספת למחפשים מלון באילת ובעלי תקציב דל יחסית: מומלץ לחכות לרגע האחרון ולהמתין לדילים של הרגע האחרון.

באילת יש הכל, היא עיר הנופש האולטימטיבית עבור ישראלים רבים מאחר ויש בה הכל: חוף ים מדהים, אוירת חופש בלתי נדלית, עיר של קניות, אוכל, בילויים ופעילויות לכל גיל ומין. לא רק ישראלים שואפים להגיע לפחות פעם בשנה למלונות באילת גם תיירים רבים מחו"ל נוהרים אל אילת שלנו ללא הרף מה שמוסיף ערך מוסף לעיר אילת.

ספר עלינו לחבריך!
מפת אתר © 2007-2021 כל הזכויות שמורות Trip תיירות.